021-91302410

تماس با کلینیک

09129475761

مشاوره خانم ها

09123793101

مشاوره آقایان

09123793101

مشاوره آقایان

09129475761

مشاوره خانم ها

021-91302410

تماس با کلینیک

نکات مهم لیزر خانم ها در اندیشه و شهریار

  • tejarat20
  • تاریخ انتشار 1400 / 07 / 04
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 263

به گزارش گروه پزشکی ایران ناز موهای زائد بدن مشکل بسیاری از آقایان و خانم هامروزی است. این موهای زائد ممکن است در زمینه ارثی رشد کند که معمولا درمان آن با لیزر به سادگی انجام میشود.ازطرف دیگر این امکان وجود دارد که موهای زائد در زمینه اختلالات هورمونی یا بیماریها ایجاد شود این اشخاص  لازم است در ابتدا علت هورمونی را درمان کنند و سپس یا همزمان اقدام به لیزر مو کنند.

بسیاری از بیماری هایی که توسط مو ایجاد میشودپس از زدودن موها برطرف میشود. امروزه بسیاری افراد هم خواهان برطرف کردن موهای طبیعی بدن خود هستند.در این مقاله سعی براین است که به پرسشهایی که ممکن است برای شما پیش بیاید پاسخ داده شود.

حقیقت این است که وقتی صحبت از رفع موهای زائد بدن می‌شود، انتخاب‌های زیادی وجود دارد و شما باید قبل از شروع رفع موهای زائد، همه آنها را در نظر بگیرید و در نهایت تصمیم بگیرید. شما می‌توانید همه موهای زائد را بسیار سریع شیو کنید اما موهای زائد بسیار سریع و بعد از چند روز دوباره رشد خواهند کرد. کرم‌های مو بر نیز مشکل راظرف چند دقیقه حل خواهند کرد که البته مشکلات خاص خود مثل بوی بسیار بد دارد. البته اگر دوست دارید رفع موهای زائد با دقت و البته ماندگاری بیشتری انجام شود شایدبه روش هایی مثل واکس روی آورید که مو را از ریشه جداسازی می‌کند. در استفاده از این روش، موهای زائد تا چند هفته رشد نخواهند کرد چون از ریشه جدا شدند که باعث ایجاد درد بسیار زیادی می‌شود و بعد از آن نیز در هنگام رشد با احساس خارش بسیار زیاد روبرو می شوید.

شیوه‌هایی برای ماندگاری بسیار بیشتر مثل الکترولیسیس نیز وجود دارد. در این شیوه از سوزن‌های بسیار ریز برای رسیدن به فولیکول مو استفاده می‌شود که جریان الکتریسیته را به آن وارد می‌کند. اگر فکر می‌کنید که این شیوه دردناک است باید بگوییم که متاسفانه درست حدس زدید. البته در کنار دردناک بودن، الکترولیسیس بسیار زمان بر است در نهایت به شیوه استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد خواهیم رسید. این شیوه بسیار محبوب و تا احدی دائمی، از نابود کردن فولیکول‌های مو برای کاهش رشد استفاده می‌کند. لیزر به صورت انحصاری روی رنگدانه‌ها که فولیکول در آن قرار دارند تمرکز می‌کند. وقتی ملانین در مو، هدف قرار می‌گیرد، لیزر فولیکول را تماما تا ریشه می‌سوزاند. بعد از چند جلسه درمانی شما می‌توانید به راحتی از شیو کردن یا دیگر شیوه‌های سنتی راحت شوید. البته قبل از اینکه این شیوه درمانی را انتخاب کنید بهتر است که نکات مثبت و منفی را به خوبی درک کنید.

 

به این صفحه امتیاز دهید
برچسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق وب سایت محفوظ است | کلینیک زیبایی سانی بیوتی

منو