021-91302410

تماس با کلینیک

09129475761

مشاوره خانم ها

09123793101

مشاوره آقایان

09123793101

مشاوره آقایان

09129475761

مشاوره خانم ها

021-91302410

تماس با کلینیک

لیزر آقایان در اندیشه و شهریار به چه عواملی بستگی دارد ؟

  • tejarat20
  • تاریخ انتشار 1400 / 07 / 04
  • دیدگاه 0 نظر
  • تعداد بازدید 191
 

لیزر موهای زائد بدن مردان یک روش ایده آل و نتیجه بخش برای جدایی از حجم زیاد موهای زائد آقایان و جایگزین مناسبی برای شیوه های معمول شیو بدن محسوب می شود. شاید شما نیز جزء آندسته از افرادی باشید که تصور می کردند، لیزر موهای زائد تنها برای بانوان است و آقایان نمی توانند از مزایای این روش پاکسازی بهره ببرند. اما باید بدانید این روش در میان آقایان نیز به عنوان یکی از رایج ترین شیوه های اپیلاسیون شناخته می شود و بخش عمده ای از مراجعین کلینیک های لیزر پوست را آقایان تشکیل می دهند. به همین خاطر و با توجه به سوالاتمتداول که در این رابطه مطرح می باشد، این مطلب را به ارائه اطلاعاتی در مورد لیزر موهای زائد بدن مردان اختصاص داده ایم.

دلایل استفاده آقایان از لیزر موهای زائد

امروزه به همان قدرکه خانم ها به ظاهر و زیبایی خود اهمیت می دهند، آقایان نیز از این موضوع قافل نمانده و همپای خانم ها به سلامت، نظافت و آراستگی بدن خود توجه می کنند. لذا انجام  لیزر موهای زائد بدن آقایان نیز با هدف های مختلف صورت می گیرد که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم داشت:

زیبایی و کاهش حجم موهای زائد بدن

آقایانی که بدنبا حجم موی بالا دارند و نواحی مختلف بدن آنها پوشیده از مو است، اصلی ترین طرفداران لیزر موهای زائد بدن هستند. البته برخلاف خانم ها که عمومأ خواستار نابودی کلیه موهای زائد بدن خود می باشند، آقایان چندان تمایلی به این کار ندارند. هرچند نباید فراموش کرد که با استفاده از لیزر، حذف صددرصدی موهای زائد چه در بدن خانم ها و چه آقایان امکانپذیر نخواهد بود، با این حال نمی توان از نتایج فوق العاده این روش چشم پوشی کرد. اما برنامه و روند درمانی خاصی برای لیزر مورهای زائد بدن مردان و آن دسته از آقایانی که مایل به صاف و یکدست کردن بدن خود نیستند، در نظر گرفته می شود که طبق آن، تراکم موهای زائد به اندازه دلخواه کاهش خواهد یافت.

برای اطلاع از بهترین مراکز و بهترین کلینیک لیزر موهای زائد با ما در ارتباط باشید .

رفع مشکلات ناشی از اصلاح صورت و بدن

راحتی و سرعت در اصلاح صورت و بدن دیگر دلیل استفاده از لیزر برای نابودی موهای زائد مردان است. ضمن آنکه با این روش برخی مشکلات که در اثر اصلاح کردن برای آقایان ایجاد می شود نیز برطرف خواهد شد. مثلا التهاب کاذب ریش، مشکل عمده اکثر آقایان است که به صورت برجستگی های جوش مانند خوشه ای قرمز و سیاه بر روی پوست نمایان می شود. در مواردی مو از پوست خارج و با چرخش  به سمت داخل از نقطه ای دیگر مجددأ وارد پوست می گردد و التهابات آزاردهنده ای را ایجاد می کند. در حالی که با انجام دو یا سه جلسه لیزر به سادگی می توان از شر این مشکل خلاص شد. از سویی، لیزر موهای زائد بدن مردان نقش درمانی موثری در رفع فولیکولیت‌ یا جوش های ریز سفید دارد که در اثر التهاب فولیکول های مو ایجاد می شود.

اصلاح و تغییر الگوی موهای صورت

لیزر برای مردان به دلایل دیگری همچون تغییر در حالت و شکل رویش موها در قسمت ریش و یا سر قابل ارائه است. مثلا در صورتی که  شخصی از مدل و الگوی ریش یا موهای خودرضایت ندارد  و یا موهای صورت و نواحی خط ریش و پشت گردن او بسیار پرپشت و نامتقارن است می تواند با کمک لیزر، حجم و فرم دلخواه را برای این نواحی ایجاد کرده و به نوعی آنکارد کند. همچنین افرادی که به دلیل کچلی، در قسمت های مختلف سر، موهایی به شکل پراکنده دارند نیز می توانند با کمک لیزر موهای زائد بدن مردان ، جلوه ناخوشایند به ایجاد شده را برطرف کنند.

به این صفحه امتیاز دهید
برچسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق وب سایت محفوظ است | کلینیک زیبایی سانی بیوتی

منو